Kam na drink

Kam na drink?

Nejen o vlahých letních večerech to téměř každého táhne na jedno orosené pivo nebo ledově vychlazený drink. I za studenějších dní se v Třeboni zahřejete třeba dobrým svařeným vínem nebo slivovicí. Račte vybírat z nabídky doporučených podniků na večerní popíjení.

Pivovarská terasa

Třeboňský pivovar Bohemia Regent patří k nejstarším v Evropě. Byl založen už v roce 1379. Proto ho nemůžeme z našeho výčtu podniků vynechat. Třeboňskou atmosféru krásně nasajete na pivovarské terase, která se nachází nedaleko rybníka Svět. Terasa je opravdu rozhlehlá a vždy tam najdete místo k sezení. Na výběr je několik druhů piva Regent včetně různých speciálů. Jedním z nejoblíbenějších je kvasnicové pivo. U stolu vás tu neobslouží, ale fronty u stánku postupují rychle a můžete si přidat i něco na zub. Kromě klasické hospodské nabídky chipsů a oříšků si můžete vybrat ještě hranolky nebo bramboráčky a další pochutiny. K pivu přijdou vhod.

Obecní nálevna u Lexů

V horní části Masarykova náměstí můžete navštívit Obecní nálevnu u Lexů. Příjemná hospůdka ve sklepě rohového Vratislavského domu nabízí různá piva, víno i tvrdší alkohol. K pivu dostanete také delikátní chuťovky: škvarkovou pomazánku, tataráček nebo různé nakládané speciality. Můžete si vybrat, zda se posadíte do kuřácké nebo nekuřácké části a popíjet tu můžete dlouho do noci.

Restaurace Adéla

Pro klidnější popíjení v méně hospodském prostředí zavítejte do restaurace Adéla v Bertiných lázních. Kromě nápojů můžete ochutnat také místní výbornou kuchyni. Kvalitní vína jsou hlavní devizou tohoto lázeňského podniku, před jejich výběrem požádejte o vinný lístek. Ochutnat můžete také moravské pálenky i místní lázeňské likéry. Pravidelně se tu konají posezení s hudbou a můžete si i zatančit.

Web restaurace Adéla

Beseda

Závěrečné rytmy noci protančete v jediné diskotéce ve městě v Music clubu Beseda. Aktuální program akcí najdete na webu klubu. K pití tu seženete v podstatě cokoliv od piva, vína, nealkoholických nápojů i tvrdého alkoholu. Často se tu opakují akce na různé speciální drinky. Ideální místo pro divokou noc.

Web Music clubu Beseda

Bar u Čerta

S radostí popíjet až do rána můžete ve stylovém Baru u Čerta. Stoly jsou tu vyrobeny ze starých kmenů stromů, ve volných chvilkách tak můžete počítat letokruhy. Kuřácká zóna je přibližně do půlnoci jen v chodbě, která je umístěna u vstupu do baru. Často se tu pořádají různé koncerty, promítání a další akce. Dáte si tu dobré pivo, víno i další alkohol. Všimněte si upoutávací cedule před barem, která každý den oznamuje kolemjdoucím jiné verše. Nechte se pozvat i vy.