Dopřejte si to nejlepší z jižních Čech

Komfortní ubytování v Třeboni v krásné jihočeské krajině - to jsou Apartmány Na Seníku. V klidné lokalitě lázeňského města si můžete pronajmout prostorné a dobře vybavené apartmány 2+kk či garsoniéru. Ubytování v Třeboni, které splňuje všechny nároky a je vhodné jak pro mladé páry, tak i pro rodiny s dětmi či skupiny přátel a jiné kolektivy. Na dovolenou k nám můžete s sebou vzít i své zvířecí mazlíčky.

Výlety do přírody i za kulturou

Apartmány Na Seníku, to je nedávno rekonstruovaný moderně zařízený objekt, který harmonicky spojuje tradiční malebnou architekturu a moderní designové trendy. Nachází se pouhých pět minut pěší chůze od krásného historického centra Třeboně, které zejména v letních měsících nabízí bohaté kulturní vyžití. Dovolená v Třeboni jak se patří. V nedalekém okolí si můžete rovněž vychutnat výlety přírodou, přímo kolem hotelu vede oblíbená cyklistická a pěší „stezka zdraví“. Náš ochotný personál Vám rád poradí, jak si ubytování v Třeboni co nejlépe zpříjemnit a kam vyrazit.

Bohatá nabídka služeb včetně masáží a zábalů

Váš vůz můžete během dovolené v Třeboni bez obav svěřit našemu soukromému parkovišti přímo v areálu. Hned vedle objektu je útulný park a využít můžete rovněž možnosti příjemného venkovního posezení v letní pergole s obsluhou. Vaše ratolesti se zase rády zabaví na našem dětském hřišti. V rámci našich služeb Vám ubytování v Třeboni zpříjemní také Wi-Fi připojení k internetu a úschovna kol zdarma. Nechybí ani možnost zapůjčení dětské postýlky, židličky či možnost přistýlky.

Nejen pouhé ubytování v Třeboni

Relaxace a péče o zdraví aniž byste kamkoliv museli chodit - to Vám přináší nadstandardní služby Apartmánů Na Seníku Třeboň. Přímo ve Vašem apartmánu si můžete dopřát klasické, obličejové i lymfatické masáže a zábaly, které provádí naše certifikovaná masérka. Apartmány Na Seníku - komfortní ubytování v Třeboni a výjimečná dovolená.